Vabimo vas, da tudi vi pristopite k zgodbi Slovenskega filozofskega društva; vse, kar morate storiti je, da izpolnite pristopno izjavo, ki jo najdete na strani SFD (povezava: http://www.sfd-drustvo.si/…/SFD_pristopna_izjava_NOVAf.docx) in jo skupaj z dokazilom o plačani članarini pošljete skenirano na clanstvo.sfd@gmail.com ali z navadno pošto na naslov:
Slovensko filozofsko društvo,
Filozofska fakulteta
Oddelek za filozofijo,
Aškerčeva 2,
1001 Ljubljana


Letna članarina znaša 10 evrov za zaposlene in 5 evrov za študente in brezposelne – se pa je spričo zdravstvenih razmer spremenil osnovni način pobiranja, ki ne bo več fizičnega značaja, temveč bo moč plačati na 2 načina:*
1.) z nakazilom preko spletne banke
(primer plačila je podan na spodnji fotografiji)
2.) s plačilom prek UPN obrazca (“navadne položnice”)
(primer izpolnjenega UPN obrazca je podan na spodnji fotografiji)
Ko bo moč spet organizirati dogodke v živo, bomo na njih tako kot v preteklosti ponudili članici oz. članu SFD brezplačno knjigo po lastni izbiri s seznama ponujenih del.
Za vašo pripravljenost k včlanitvi se vam lepo zahvaljujemo.
*kolikor vam ne ustreza nobeden od predlaganih načinov, nas obvestite na mail clanstvo.sfd@gmail.com in poizkušali bomo najti drugo rešitev