• Datum:
  • Kategorije:

Spoštovane simpatizerke in simpatizerji Slovenskega filozofskega društva! Kot smo že napovedali, bomo s torkom na pobudo podpredsednika društva g. Pirca pričeli s serijo e-dogodkov Filozofija v karanteni, ker meje naše samoizolacije niso meje našega mišljenja!

V čast nam je, da bo naš prvi gost prof. dr. Nenad Miščević, ki bo spregovoril o aktualnih problematikah in položaju filozofije (kar je tudi širša tematika zastavljenih dogodkov). Dogodek se bo v živo odvijal v spletnem okolju aplikacije Zoom: zaradi omejitve števila e-prisotnih, bodo lahko govor prof. Miščevića neposredo spremljali (in v njem sodelovali) samo člani društva, ki bodo nekaj ur pred dogodkom na svoje e-naslove prejeli povezavo in geslo za dostop do video seje. Za vse ostale bo predvidoma kmalu po končanem dogodku na voljo posnetek dogodka na društvenih kanalih. Hvala vam za vašo podporo! Ostanite misleči!