Državno tekmovanje v pisanju filozofskega eseja

Vljudno vabimo k udeležbi na 15. državnem tekmovanju v pisanju filozofskega eseja.

Državno tekmovanje iz filozofije bo potekalo v petek, 29. marca 2019, na Gimnaziji Novo mesto, Seidlova cesta 9, Novo mesto, z začetkom ob 9.30 uri.

Rok za prijavo na tekmovanje je petek, 22. marec 2019. Prijavnica naj bo posredovana na e-naslov uros.lubej@gimnm.org. Prijava naj vsebuje: naziv šole, ime in priimek mentorja/-ice, ter imena in priimke sodelujočih dijakov/-inj. Vsaka šola lahko prijavi do tri udeležence/-ke.

Udeleženci/-ke državnega tekmovanja morajo biti selekcionirani na šolski ravni. Mentorji/-ice so tudi ocenjevalci/-ke na tekmovanju.

Tukaj si lahko ogledate razpis tekmovanja s seznamom tem in priporočene literature.

Več informacij lahko dobite na spletnih naslovih Gimnazije Novo mesto in Slovenskega filozofskega društva.

Tekmovanje organizirata Slovensko filozofsko društvo in Gimnazija Novo mesto.

Vabljeni!

Več prihajajočih dogodkov